Love-compass-logo-300
kinkekaart

Kinkekaart

Elamuskingitus iseendale, Kallimale, lähedasele inimesele, sõbrale

Kas oled kunagi seisnud poeriiulite ees, üritades leida täiuslikku kingitust, ning mõelnud: “Seda ja seda ma olen juba kinkinud, see on liiga kallis ja see on lihtsalt mõtetu?

Love Compass-i kinkekaardiga kingid midagi enamat kui ühe hetke rõõmu või materiaalse eseme.

Transformatsiooni mäng “Armastuse Meri” on kingitus, mis hoolib inimese eneseteadlikusest ja heaolust. See on lõbus viis avastada oma armastuse keele ning leida tee sügavama läheduseni suhetes.

Love_Compass_Armastuse_Meri
Kinkekaarte saab osta ka minu koostööpartnerite juures:

Kingitus.ee
Chilli.ee
Kingitustesaar.ee

Kontakt
  Mängijad on kirjutanud

  Mäng on väga hea viis enda mõistmiseks ja tundmaõppimiseks. Kuulata oma sisehäält ja oma keha signaale. Armastada ennast ja hakka enda eest hoolitsema juba mängu jooksul.
  Ja mis on kõige tähtsam, keegi teie ees ei kanna prille, ei kirjuta kõike üles ja ei aja teid närvi küsides lapsepõlvetraumade kohta. Keegi ei räägi teile, kuidas elada, vaid vastupidi, SA LEIAD VASTUSED OMA KÜSIMUSTELE ISE.
  Ja see protsess on lihtne, põnev ja mänguline. Istusin ja nautisin mängu, viskasin täringut, käisin mänguväljakul ringi. Kristiina seletas mulle kõik lahti ja viis mängu läbi suurepäraselt. Ma jäin mänguga väga rahule ja olen väga tänulik. Plaanime nüüd tulla mängima koos abikaasaga. 🤗

  Kristiina, tänan Sind huvitava mängu eest. Tulin küsimusega kuidas leida oma unikaalsus, oma anne, tänu millele ma saan tunda elust rõõmu ja kinkinda rõõmu ka teistele. Mingeid konkreetseid ootusi mängult mul ei olnud, aga ma teadsin, et vastused tulevad ja ma sain need kätte. Mängul oli meeldiv, sõbralik ja soe õhkkond. Huvitav oli näha enda peegeldust teistes mängijates. Imetlesin igat mängijat omal moel! Nautisin nii mängu kui suhtlust mängu jooksul. Soovitan mängu oma sõpradele, hea meelega tulen uuesti mängima.
  Aitäh mängu eest! Huvitav oli mängida oma seltskonnaga, kuna teiste mängijate küsimused olid sarnased minu küsimusega. Enda küsimusele, kuidas parandada suhteid ümbritsevate inimestega sain täpsed juhised ning nüüd tean mida edasi teha. Mängu alguses valisime teokujulise mängunuppu, kuna tundsin, et olen viimasel ajal suletud. Mängu jooksul tekkis mul mõte, et eks vastused ju tulevad, kui vähegi saada välja oma teokarbist. Ma olen väga õnnelik, et ma tulin selle mängule. Tekkis arusaam, mida täpselt teha ja mis valdkondades. Sain väga väärtuslikud kommentaarid Kristiina ja grupi poolt. Õhkkond oli väga meeldiv ja usaldav. Tänan!

  Mängisin Kristiinaga teist korda. Mulle väga meeldib Kristiina olemus ja see avatud, sõbralin atmosfäär mille ta mängu jooksul loob. Tulin mängima küsimusega uue projekti kohta. Leidsin vastuse. Kõige olulisem taipamine minu jaoks oli see, et ma ei pea oma elus midagi tegema kui ma ei taha. Midagi ei juhtu kui ma seda ei tee või teen seda  hiljem. Tunnen ennast vabamalt. Olen Kristiinale mängu eest väga tänulik! Mingi aeg tulen uuesti mängima.

  Mäng meeldis mulle väga, peegeldas otseselt minu elu. 🙂 Huvitav oli jälgida, kuidas energiad töötavad, kui palju on ümberringi armastust ja heatahtlikkust.
  Aitäh Kristiina imelise, minu jaoks täiesti uue kogemuse eest 🤗🌷🌈

  Mul oli küsimus mehega suhte kohta. Ja nüüd, pärast mängu - on see tunne või arusaam, et ma kihutan nagu rong suurel kiirusel ja olen nii hõivatud iseenda, laste, meie arengu, oma eluga, huvide, hobide jms. Ja see minu kiirus on suur ja koht mehe jaoks lihtsalt ei ole...))
  Armastuse keelte kohta oli hea teada saada kuna ma ei tee midagi, sest mul pole aega ))
  Tänan põneva mängu eest!

  Kui mängisime mängu ja rääkisin oma küsimused teiste inimeste ees, omandasid need minu jaoks hoopis teistsuguse varjundi kui siis, kui need olid minu peas, kastis.
  Võtsin nad sealt välja ja nägin: “Ohoo, tuleb välja, et kõik on hoopis teistmoodi!”😊
  Tänud mängu eest, Kristiina

  Pärast mängu tekis huvi joonistamise ja käsitöö vastu. Leidsin vastuse oma küsimusele, mis oli Kuidas lubada endale rohkem? Lubada endale teha kõike, mis meeldib. Õppisin seadma piirid. Tänud! Lahe mäng.

  Tundsin huvi, mis mänguga on tegu, kuulsin transformatsioonimängudest ka varem, aga osalesin esimest korda.
  Õhkkond oli vaba ja kaasahaarav.
  Mulle meeldis üllatusmoment, sest ma ei teadnud ette ei reegleid ega sektoreid.
  Mul on väga hea meel, et abikaasa oli ka nõus mängima.
  Ta arvestas sellega, mida mängus sai läbi räägitud ning muutus minuga veidi avatumaks. 🤗
  Aitäh, Kristiina, selle võimaluse eest!!! 🤗🤗🤗

  Tulin mängule tervisega seotud küsimusega. Ma ei oodanud, et mäng on nii mitmekesine! Kristiina lõi väga siira ja usaldusliku õhkkonna. Üle kõige meeldis mulle see, et mäng läks ühe hingetõmbega, 2 tundi nagu 2 minutit!! Nendes valdkondades, millest rääkisime on toimunud muutused! Kohe tulid uued kliendid, puhkasin ennast välja, pühendasin aega iseendale – olen energiast täis laetud! Aitäh mängu eest! 😃
  Näidisküsimused mänguks_Love_Compass_Game