Love-compass-logo-300

ˇ

Näidisküsimused mänguks

Igapäevaselt kogeme erinevaid emotsioone ja meie enesetunne võib mutuada väga kiiresti ja olla mõjutatud väikestest asjadest.

Mängides saad puhata ja lõdvestuda, lahti lasta negatiivse emotsiooni ning leiad põhjused miks üks või teine emotsioon esile tekkib ning kuidas sellega  hakkama saada.

Enesekindlus on üks olulistest iseloomu joontest mis arena meis juba lapsepõlves. Kui me ei ole saanud lapsepõlves piisavalt armastust, toetust,  tähelepanu, lugupidamist, heakskiitu siis võib meie eneskindlus olla mala. Samuti võib enesekindlus kaduda koolis, töökohas,  suhetes (valetamine, reetmine, vabaduse piiramine, kontroll jne) ja ka teistel põhjustel.

Mängides lead ebakindluse põhjused ning saad oma enesekindlusega kontakti. 

Muutume meie ja muutuvad meie suhted. Mängides avastad milline on muutuste positiivne pool, lead vastused kuidas tuua suhtesse rohkem lähedust ja teine teise mõistmist, kuidas suhet värskendada ja taaskäivitada.

Oleme oma loomult sotsiaalsed olendid ning tihti peale tunneme ennast suhtes olles palju paremini.

Põhjusi miks oleme üksi on palju. Mängides avastad miks oled olnud pika aega  üksi ning kuidas leida endale uus tore partner või elukaaslane. 

Hirmud kaitsevad meid ja aitavad meil ellu jääda. Teiselt poolt piiravad nad meie vabadust, piiravad meie naudinguid ning ei lase meil avastada maailma ilu. Mängides avastad oma hirmude põhjused ning teed esimesed sammud hirmude transformeerimiseks.

Vähem hirme - rohkem energiat!

Eneseteostus ühiskonnas, kolleegid, raha on meie elu olulised osad. 

Kui töö on meie elus esimesel kohal tavaliselt kannatavad kõik muud elu valdkonnad, sellised nagu tervis, suhted partneriga, suhted lastega, suhted vanematega jt

Väga oluline on jagade oma tähelepanu kõikidele oma elu valdkondadele. Nii saab luua elus tasakaal ning vaba aega jätkub kõigele.

 

Teatud asjaoludes võime kaotada kontakti iseendaga ning Universumiga ning tunda ennast "väikesena" ja ebaolulisena. Meie ellu tuleb just see mida mõtleme ja soovime.

Mõte: "Mina ja minu elu on väärtsulikud kingitused! Mina olen väga oluline selle Maailma jaoks!" on vundamendiks enda väärstuse kasvatamiseks.

Vahel oleme oma soovides kindlad ja vahel kahtleme. Kahtlused on meie elu loomulik osa.

Kõik vastused on meie enda sees. Leiame vastused kui küsime ja oleme need valmis vastu võtma.

Meie töö saab tuua meie ellu nii rõõmu ja rahulolu kui ärevuse ja frustratsiooni.

Mängides avastad mis on need põhjused miks Sa oled kogu aeg pinges ning millised praktikad aitavad Sul lõdvestuda ning muutuda rahulikkumaks.

Kolimine on üks üllatusterohke ettevõtmine.

Tihti juhtuvad asjad teisiti kui me soovime ja planeerime. Kui meil on teada kindel põhjus miks me soovime kolida, sujub kolimine kergesti ja rõõmsalt.

Meie keha on tark ja armastab meid väga. Nii nimetatud ülekaaluga kaitseb ta meid ümbritsevast stressisit ja aitab ellu jääda. Kui leiame stressi põhjused ning vähendame stressi taset meie elus, langeb ka kehakaal. 

Eks meie elus on mitmeid eluvaldkondi millele pöörame oma tähelepanu. Vahel on kogu meie tähelepanu lastel, vahel töö peal, vahel õpingutel, vahel enda tervisel...Oluline on leida see kuldne keskmine ning jagada oma täehelapnu kõikidele oma eluvaldkondadele.

Mängides avastad millised eluvaldkonnad vajavad Sinu tähelepanu.

Vast igaüks meist on tundnud ennast mingil aja hetkel üksikuna. Tegelikult pole me kunagi üksi. Meie ümber on inimesed ja teised olendid kes meid väga armastavad ja hoolivad meist. Tunende end üksikuna kui kaotame kontakti iseendaga, oma kehaga, oma südamega. Mängides lood endaga paremat kontakti ning avastad kuidas luua paremat kontakti Sind ümbritsevate inimestega.

Kui me laseme endal tunda mida tunneme ja võtame oma tunded ja emotsioonid vastu oleme juba "tervenemisele" poolel teel. Mäng aitab vaadata vastassugupoolele ja suhetele teise nurga ning lahti lasta hirmud, solvumised, viha ja teised rasked emotsioonid ja seisundid. 

Meie libiido on paljuski seotud meie füüsilise ja emotsionaalse seisundiga. Libiido võib olla madal kui meie elus on palju stressi, esinevad tervise probleemid, kui meie tähelepanu on tööl või lastel. Põhjusi võib olla mitu. Mängides avastad miks Sinu libiido on madal ning kuidas libiidot tõsta.

Meie lähedased inimesed, eriti meie elukaaslased ja lapsed on meie suured õpetajad, kes peegeldavad meile meie enda halli vatrjundeid. Kui muudame ennas ja muudame suhtumist enda kaaslastesse, muutuvad ka meie kaaslased.

Mängides avastad miks Sind häirib et Sinu abikaasa suitsetab ja sööb rämpstoitu ning saad vaadata toimuvale teise nurga alt.